Staňte sa členom občianskeho združenia a čerpajte členské výhody. Viac info 

Všeobecné otázky

Prečo by som sa mal stať členom Občianskeho združenia pre vzdelávanie so skutočným porozumením?

Naše občianske združenie sa snaží o zlepšenie jednak informovanosti ohľadom stavu vzdelávania a jednak o jeho samotné zlepšenie. Združujeme ľudí a organizácie, ktorým stav vzdelávania nie je ľahostajný a ktorí chcú svojím dielom prispieť k jeho zlepšeniu. Spolu ako veľká skupina dokážeme vytvoriť silný hlas. Samostatne budeme omnoho slabší a neschopní dostatočne efektívne zlepšovať vzdelávanie.

Členský príspevok je dobrovoľný a stanovuje si ho člen sám. Môže byť teda aj nula eur; môže byť jednorazový alebo aj opakovaný. Na druhej strane napríklad členský príspevok vo výške aspoň 10 € a viac za rok veľmi pomôže činnosti združenia a o to viac môže napĺňať svoj účel. Pre viac informácií o poslaní Občianskeho združenia si môžete prečítať na stránke O nás a na našich stránkach alebo sa môžete informovať na našich kontaktoch

Všetkým členom sa snažíme minimálne štvrťročne posielať informačné e-maily o činnosti združenia na ich e-mailovú adresu, ktorú uviedli pri registrácii za člena.

V prípade záujmu nás člen môže kontaktovať aj individuálne.

Stanovy môžete nájsť na našich stránkach na tomto linku.

Nákup na eshope

Kedy dostanem moju objednávku?

Objednávky sa snažíme odoslať najneskôr najbližší pracovný deň. V tom prípade by ste ju mali dostať nanajvýš do 2 pracovných dní. V prípade, ak ide o elektronický produkt, prístup k nemu by ste mali dostať najneskôr najbližší pracovný deň (prosím, skontrolujte si aj schránku so Spamom/nevyžiadanou poštou).

Bližšie informácie získate na stránke Doprava a platba.

V našom obchode je možné platiť bežnými platobnými kartami ako aj prevodom na náš účet (upozorňujeme, že vašu objednávku budeme môcť vybaviť až po tom, ako prostriedky prídu na náš účet) alebo na dobierku v prípade fyzických produktov. Viac informácií nájdete na stránke Doprava a platba.

Členovia Občianskeho združenia pre vzdelávanie so skutočným porozumením majú zvýhodnené ceny na podstatnú väčšinu produktov v našej ponuke. Ak máte záujem, dobrovoľné členstvo je možné si zriadiť na tomto linku, následne budete môcť nakupovať za členské ceny. 

O ďalších prípadných zvýhodnených ponukách informujeme najmä na našich stránkach.

Ak máte záujem o naše produkty ako škola, prosím, kontaktujte nás e-mailom na adrese: info@akosaucit.sk alebo telefonicky.

Stiahnite si bezplatný ebook

O deťoch, rodičoch a robotoch - I. kniha: Účel

E-book poskytuje ucelený pohľad na problematiku vzdelávania a návod ako naučiť vaše deti efektívnym spôsobom učenia.

*Stiahnutím e-booku súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely.

Vitajte späť!

Prihlásenie